Bonyhád Nyári Esték

BONYHÁD-HIDAS-KISMÁNYOKI EVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG
TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-01128

A Bonyhád-Hidas-Kismányoki Evangélikus Egyházközség sikeres pályázatot nyújtott be a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program keretén belül a Pénzügyminisztérium Regionális Fejlesztési Operatív Programok Irányító Hatósága, mint Támogató által kiadott TOP-7.1.1-16 Kulturális és közösségi terek infrastrukturális fejlesztése és helyi közösségszervezés a városi helyi fejlesztési stratégiához kapcsolódva című felhívásra.
A TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-01128 azonosítószámú projekt támogatására megítélt, az Európai Szociális Alapból és hazai központi költségvetési előirányzatból finanszírozott vissza nem térítendő összeg 2.800.000 Forint, amely lehetővé teszi Bonyhád városában 5 helyszínen, 6 közösségi és családi program lebonyolítását.

A Bonyhádi Nyári Esték című projekt keretében a 2020. augusztus 1-től 2021. december 31-ig tartó időszakban különböző stílusú zenei együttesek koncertjeit, előadásait hallgathatja meg a bonyhádi és környékbeli célközönség, melyek köré gyerekprogramok és kiegészítő programok is kapcsolódnak. A programok célja, hogy a közösségi kapcsolódások erősödjenek mind a városban, mind az evangélikus gyülekezetben. Ezzel nő a programkínálat, és Bonyhád új közösségi helyszíneit megismeri a lakosság. Bonyhád észak-keleti részének lakóihoz is közel hozzuk a kulturális programokat.
A projekt első alkalma Tanévre hangoló címmel 2020. augusztus 30-án, nagy érdeklődés mellett, jó hangulatban zajlott, melyen a több mint 200 résztvevő a Menyegző Társulat népzenei együttes hangszerbemutatója és táncháza mellett különböző állomásokon kézműves és ügyességi foglalkozásokon vehetett részt.

Köszönjük a támogatást.

A projekt főbb adatai:

A kedvezményezett neve: Bonyhád-Hidas-Kismányoki Evangélikus Egyházközség
A projekt címe: Bonyhádi Nyári Esték
A szerződött támogatás összege: 2.800.000 Ft
A támogatás mértéke (%-ban): 100 %
A projekt tervezett befejezési dátuma (ha megvalósult, akkor a tényleges befejezés): 2021. december 31.
A projekt azonosító száma:  TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-01128

[tx_button style=”default” text=”Sajtóközlemény” url=”http://bonyhad.egyhazkozseg.hu/wp-content/uploads/sites/54/2021/03/sajtokozlemeny_20200901_Bonyhadi-Nyari-Estek_jav.pdf” color=”” textcolor=”” target=”blank”]

Köszönjük WordPress! | Sablon: Baskerville 2, Anders Noren fejlesztésében.

Fel ↑